IŞIK GÜCÜ İLE ETKİSİNİ SÜRDÜRÜR

“FOTOKATALİK NANO KAPLAMA”

www.nanozoneturkey.com

Titanyum oksidin fotokatalitik etkisinin keşfinden bu yana 50 yıldan fazla bir süre geçti. Birçok ürün, çeşitli uygulamalar için mükemmel kullanım etkileri beklentisi ile üretilmiştir. Bununla birlikte, geleneksel titanyum oksit fotokatalizörleri, yalnızca güçlü ultraviyole ışınları ve uzun süreli etkiler gibi performanslarının sınırlı olduğu açık havada kullanılabilir. NanoZone Japan tarafından sağlanan nanozone çözümü, Japonya’nın en son teknolojisini kullanarak bu sorunu çözdü ve titanyum oksidin fotokatalitik etkisini en üst düzeye çıkarmamızı sağladı. Çek Cumhuriyeti NanoZone, Japonya’da sıkı güvenlik standartlarını karşılayan ilk şirketti ve mükemmel antibakteriyel, antiviral ve koku giderici etkilerini doğrulayan ve fotokatalizörlerin olanaklarını sonsuzluğa genişleten çok çeşitli alanlarda doğrulama testleri yapıldı. Şirketin 5 yıl boyunca biriktirdiği başarılar son derece değerlendirildi ve bu kez fotokatalistin kendi ülkesi olan Japonya’ya yeniden indi ve konuşlandırıldı. NanoZone Japonya, doğal çevreyi etkilememek için öncelikli olarak, yeryüzünde yaşayan insanların ve hayvanların gelecekte güvenli ve sağlıklı bir şekilde yaşayabilmelerini sağlamada önemli bir rol oynamaktadır.

 

nanozone

Kaplamanın geleneksel bilgeliğini değiştirecek yeni bir ürün!

Kullanım Alanları

NANOZONE’da kullanılan titanyum dioksit, Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) ve Avrupa Birliği tarafından bir gıda katkı maddesi olarak onaylanmış güvenli bir maddedir. Örneğin, diş macunu, kozmetik ve ağızdan alınan ilaçların antibakteriyel tedavilerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Oda sıcaklığında ve basıncında oksijene maruz kaldığında bile kararlıdır ve uzun süre değişmeden kendisini aynı durumda tutabilir.

Heryerde kullanılabilir ve etkisini gösterir!

Sadece ışık yolu ile etkinleşir, çeşitli etkilere sahiptir!

OTELLERDE

OKULLARDA

EVLERDE

Nanozone SOLUTION kullanılan 
tüm ortamlarda etkisini güvenliğini hissedebilirsiniz.

İnsanlara ve Evcil Hayvanlara Zararsız

Cilde Zarar Vermez

Yüksek Antibakteriyel Özellik

Tüm Köşelerde

Profesyonellerden etkilenmenizi istiyoruz. Hazırlık gerekmez. Kısa
uygulama süresi. Yapım kolaylığı, destek gerekmemektedir.

Yüksek performanslı malzemeler kürleme, astarlama ve diğer zahmetli aparatlar gerektirmez. Yüksek kar marjı elde etmek için kısa bir süre içinde az sayıda kişi tarafından uygulanabilir. Kullanım ve uygulama yöntemi zor değildir ve ürün oldukça tatmin edicidir.

NANOZONE SOLUTION 400 m2 sadece 1 lt kullanılır.

Nanozone’u hazneye
doldurun (ayarlayın)

Uygulama yapılacak
yerlere püskürtün

Hızlı kurur,
Beklemeye gerek yoktur.