DOĞANIN GÜCÜ VE GÜZELLİĞİYLE

KALBİNİZE HİTAP EDEN ÜRÜNLER

www.indenyaturkey.com

Dört asır önce Koshu’da (Yamanashi Eyaleti) ortaya çıkan Koshu INDEN, cila ile geyik derisi üzerinde desenlerin oluşturulduğu geleneksel bir zanaattır. INDEN-YA 1582’de kuruldu ve sonraki Edo döneminde (1603-1868) ilk kurucu babalarından biri olan Uehara Yushichi bu eşsiz tekniği geliştirdi. O zamandan beri, teknik sözlü olarak yalnızca Uehara Yushichi adını da miras alan aile reislerine aktarıldı. Bugün bile, Japon halkının doğanın gücü ve güzelliğine olan uzun zamandır devam eden yakınlığı hala yaşıyor. Doğal güzellikle birleşen değerli geleneksel el sanatlarının hassasiyetlerini tamamen kucaklayan INDEN-YA, insanların kalplerine hitap eden ürünler yaratmaya devam ediyor.

Japonya, 17. yüzyılda Avrupalı ​​tüccarlarla aktif olarak ticaret yaparken, popüler ithalatlardan biri, Hindistan’da üretilen “Indeya deri” adı verilen bir tür süslenmiş deri üründü. “INDEN” adının “Hindistan’dan sevk edildi” anlamına gelen “Indo denrai” nin kısaltması olarak ortaya çıktığı söyleniyor.

Misyonumuz

Inden’in cazibesini ve markanın tarihsel doğasını anlatmak ve markanın sitesini yenileyerek INDEN-YA markasının bilinirliğini artırmaktır. Öncelikli amacımız, internetin birincil kullanıcılarını oluşturan 20’li ve 40’lı yaşlarındaki insanları ve minimalist tasarımları tercih eden genç nesli çekmektir.