EN ETKİLİ

DEZENFEKTAN ÜRÜNLERİ

Cleverin Jel ile Güçlü Hijyeni Keşfedin

Kötü kokular, bakteriler, virüsler tüm yaşam alanlarımızda bulunan, sağlık açısından kritik etkileri bulunduran risk faktörleridir. Bunlarla başa çıkmak kimi zaman zor olsa da Cleverin jelin güçlü etkisi ile kokular, bakteriler ve virüsler tüm yaşam alanlarınızdan uzak kalır.

Cleverin jel dünyaca ünlü bir Japon markasıdır. İçeriğinde bulunan moleküller sayesinde yüksek hijyeni yakalamanızı sağlayacak ve sağlığınıza olan negatif etkileri minimuma indirebileceksiniz.

Akatsuki olarak bu mucizevi jelin ithalatını ve ihracatını yapıyoruz. Bu sayede insan hayatının merkezinde yer alan virüs, bakteri, küf veya kötü kokuları evinizdeki tüm ortamlarda pratik bir şekilde uzak tutabileceksiniz. Günümüzün en önemli ürünü dezenfektanlar haline geldi. Bu sebeple tüm dünyada kullanılan ve %99,9 oranında etki gösteren bu ürünü Akatsuki olarak ithalat ve ihracat yoluyla kapınıza kadar ulaştırıyoruz.

Cleverin Sprey ile Hijyen Her An Yanınızda

Cleverin sprey içeriğinde yer alan klor dioksit sayesinde en etkili ve hızlı kötü kokuları gideren bir dezenfektan ürünüdür. En işlevsel özelliği bakteri, virüs ve küfü gidermesidir. Bununla birlikte hayatımızda yer alan kötü kokuların rahatsızlığını maksimum seviyede giderir. Mutfak atıkları, tütün veya tuvaletlerden gelen kötü kokuların etkisini yok ederek, uzun süreli etki sağlar.

İnsan sağlığının en önemli kriteri temiz bir ortamda yaşam sürmektir. Dünyaca ünlü Japon markası olan Cleverin ile sağlığınızı maksimum düzeyde koruyabileceksiniz. Akatsuki, istediğiniz hijyeni ithalat ve ihracat hizmetiyle hızlı ve uygun fiyat güvencesiyle kapınıza getirir.

Bu iki mucizevi ürünün %99,9 oranla başarılı olduğu kanıtlanmıştır. Temasta bulunduğunuz tüm yüzeylerde, odalarda ve eşyalarda maksimum hijyen sağlamanız, Cleverin ürünleriyle oldukça pratik ve işlevseldir.